Restaurace / Bary / Kluby

Magneto Bar – mapa

Magneto Bar se nachází se v areálu Palachovy koleje (Jarov I) a to přímo v bloku B. Tomu, že se nachází v budově koleje, taky odpovídá klientela. Vesměs zde narazíte na vysokoškolské studenty, a to jak české tak i zahraniční. Bar je to tedy velmi hlučný, takže pokud máte rádi klid, tak se radši poohlédněte někde jinde. Nicméně pokud Vám hluk nevadí a rádi se nacházíte v prostředí plném studentů, je tento bar to pravé pro Vás.

Když je teplo, je zde také možnost venkovního posezení. Vchod do baru je z ulice Hartigova.

Restaurace U Študáka – mapa

Pokud máte radši klidnější prostředí, případně pokud se Vám na koleji nechce v poledne vařit a hledáte kam zajít na polední menu, je restaurace U študáka dobrou volbou. Nicméně nenechte se zmást jménem restaurace, na moc studentů zde nenarazíte. Větší část návštěvníků spíše patří mezi místní domorodce, někomu to ale může přijít vhod. Součástí je také venkovní zahrádka, pokud je na to počasí.

Restaurace se nachází v blízkosti tramvajové zastávky Strážní.

Menza Jarov – mapa

Pokud se chcete najíst hlavně co nejlevněji, ale zas nechcete jen chleba s máslem, máte možnost si zajít do menzy. Menzy nejsou jenom v hlavní budově VŠE, ale i v areálu Jarov. Menza Jarov dokonce nabízí minutkovou kuchyni. Menza se nachází v budově VŠE kousek od vchodu na Thalerově koleji (Jarov III.G).

  • Autor: Webmaster
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: